FİRMAMIZ HAKKINDA

Ustam Yapı olarak 1990 yılında Balıkesir'de inşaat ve şömine sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1995 yılında Ustam Şömine adı altında kurulmuştur.
 
                                       Kaliteli tasarım,malzeme,montaj ve servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefleyen firmamız,günümüze kadar geçen sürede geniş bir portfoy edinmiştir.Kullanılan malzemelerin Dünyanın en iyilerinden seçilmesi ve Avrupa standartlarında olmasına özen gösterilmesi,
Ustam Şömine'nin başarısını ve güvenirliğini perçinlemiştir.
 
Bu gün Firmamızın referansları arasında her gelir gurubundan Bireysel ve Kurumsal isimler yer almaktadır.
Sürekli iyileştirmenin ve gelişimin önemine inanan Ustam Şömine,gerçekleştirdiği her projeyle adından söz ettirmekte ve mekanlara değer katmaktadır.
Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz.
 MİSYON
   Şömine kullanımını bir keyif haline getirip ateşin vazgeçilmez sıcaklığını yaşarken bir sorunla karşılaşmadan keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamaktır.
VİZYON
                        Misyonumuzu gerçekleştirmek için,yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerimizi titiz işçilik ve yapıcı satış sonrası hizmetler ile müşterilerimize ulaştırır,kalıcı ve uzun süreli çözüm ortaklıkları hedefleriz.

                                                                                                                                                                          Umman&Ozan POLAT